- O nás - 

Jsme mladá, rychle se rozvíjející firma s velkým potenciálem.

 


Úpravy zeleně - krajinné úpravy

Zajišťujeme prořezávku a kácení stromů, zastřižení keřů, veškeré zahradnické práce a nově návrh a realizaci okrasných zahrad, parků ...

Pronajímáme štěpkovač i s obsluhou. Často využíváno při sklizni rychle rostoucích dřevin. 

Prodej okrasné drtě a valounů

Prodej je na adrese Pňovice 59, 784 01, nemáme kamennou prodejnu s běžnou otevírací dobou. Prodej a prohlídka je po tel. domluvě, nejčastěji pondělí - pátek odpoledne nebo v sobotu a neděli. Tuto nepříjemnost jsme schopni kompenzovat příznivou cenou.

Při větším odběru lze cenu upravit. Napište nám o jaké množství a druh zboží máte zájem a uděláme Vám individuální nabídku. Pronájem kontejnerů

Pronajímáme kontejnery typu Avia. Kontejnery mají objem 11 m3 s bočním otevíráním a zadními vraty. Jeden z kontejnerů má i odjímatelnou plechovou střechu, čímž se stává vhodným i jako stavební buňka pro uskladnění materiálu nebo nářadí bez případné možnosti krádeže. V případě dlouhodobého pronájmu 4 a více měsíců nebo pronájmu více kontejnerů současně napište a vytvoříme Vám individuální nabídku. Doporučujeme si zajistit dopředu termín.    

Barevný mulč

Nově přicházíme s vlastním výrobkem barevného mulče.

- jedno balení vystačí na 1 m2 plochy

- barva je nezávadná pro rostliny, zvířata, dokonce i děti

- prozatím ve dvou nejpoužívanějších barvách červené a hnědé


Prodej mulče

S prodejem 500 - 1000 m3/rok okrasného mulče se stavíme mezi největší prodejce v kraji. Prodáváme jak kůru s minimálním obsahem dřeva, tak i jemně nadrcenou štěpku bez obsahu listí a jiných nečistot. 

Štěpku máme ve velkém množství uskladněnou v Brně a Olomouci. Pro odběr menšího množství pak v Pňovicích. Díky tomu jsme schopni zajistit levný rozvoz po celé Moravě.

V poslední době jsme dodávali štěpku pro větší projekty, například pro výstavbu hřiště MŠ Šternberk 2014, 2015 Obec Pňovice - výstavba infrastruktury, 2016 Lidl k Olom. -modernizace provozovny, 2016 ZŠ/MŠ Grygov-výstavba hřiště, 2017 RCO - výšková budova u hl.nádraží, 2017 wellness hotel - Hrubá Voda, 2017 výstavba dětského hřiště Dolany + Véska. Další realizace naleznete na našich FB stránkách: www.facebook.com/StejskalMichal.cz 

Do budoucna se nám rýsují další projekty.

Prodáváme mulč ve variantách: big-bagu (0,5 m3), volně loženou na valníkové dodávce (4 m3), Avia kontejneru (4 - 15 m3), maxi kontejner (15 - 40 m3), kamion (80 m3 a více). 

 Štěpku ve velké míře prodáváme i pro energetické využití ve spalovnách, ale také  ve stále větší míře si ji lidé berou pro vytápění svých rodinných domů, neboť při její ceně je to jeden z nejlevnějších způsobů čistého vytápění. V případě zájmu napište a dozvíte se více. 


Pronájem skákacího hradu

Nabízíme pronájem skákacího hradu o rozměrech 5x4x3m s max. zatížením 200kg, možnost i horní sluneční clony. Vhodný na menší dětské akce, svatby, oslavy narozenin...  Možno zajistit i obsluhu, která hrad doveze, nafoukne a zajistí bezpečnost dětí a následně jej uklidí a odveze. Cena 5,-Kč/km + 80,-Kč/hod obsluha.